Majstrovské zápasy “B” mužstva jarná časť sezóna 2015/2016

OŠK ŠVOŠOV – MŠK FOMAT MARTIN „B“ 4 : 5 (1:1)

Góly: Paulovič 3, Lanko, Palenčár

Zostava: Hažer – Lilge, Šupej, Gregor, Lanko – Bukovčan, Turčina – Rúrik, Paulovič, Mráz – Palenčár

Striedali: Rohoň, Kello

Komentár: na Liptove sme predviedli pekný kombinačný futbal a strelili päť utešených gólov. Čo sa týka domácich jednoznačne sme ich prehrávali. Preto ma prekvapil, šokoval záver zápasu, keď domáci po štandardných situáciách znížili až na rozdiel jedného gólu a záver bol dosť dramatický. Ako som však už konštatoval, po väčšinu zápasu bola kvalita na našej strane.

15.kolo 03.04.2016 o 15.30 hod.:

MŠK FOMAT MARTIN „B“ – ŠK TURČ.ŠTIAVNIČKA 3 : 2 (3:0)

Góly:  Rohoň, Repáň, Pálenčár

Zostava: Gonšor – Rúrik, Gregor, Mráz, Lanko – Bukovčan, Kováčik – Palenčár, Paulovič, Rohoň – Repáň

Striedali: Hlinčík, Kello, Kračmer

Komentár: o výsledku zápasu sa rozhodlo v jeho úvode, keď sme už v 12.min. vyhrávali 3:0. V ďalšom priebehu prvého polčasu to vyzeralo ako hra mačky s myšou. Boli sme kvalitnejší a lepší vo všetkých herných činnostiach a len naša nedôrazná koncovka nerozhodla zápas skôr. Vrcholom bola nepremenená penalta tesne pred polčasom. Druhý polčas sa s prvým nedal porovnať, hlavne čo sa týka nasadenia. Moji hráči sa akoby uspokojili a v závere sme mohli za to pykať. Našťastie sa hostia prebrali až neskoro a už nestihli vyrovnať. Ozdobou zápasu bolo päť krásnych gólov, čo sa tak často na tejto úrovni nevidí.

16.kolo 10.04.2016 o 15.00 hod.:

FK SLOVAN ŽABOKREKY – MŠK FOMAT MARTIN „B“ 0 : 2 (0:1)

Góly: Paulovič 2

Zostava: Gonšor – Rúrik, Gregor, Mráz, Lanko – Bukovčan, Turčina – Palenčár, Kováčik, Paulovič – Kollár

Striedali: Rohoň, Melich, Bernát

17.kolo 17.04.2016 o 16.00 hod.:

MŠK FOMAT MARTIN „B“ – ŠK DEMANOVÁ 1 : 0 (1:0)

Gól: Turčina

Zostava: Hažer – Rúrik, Gregor, Šupej, Lanko – Kováčik, Turčina – Palenčár, Paulovič, T. Ďungel – Kollár

Striedali: Mráz, Hlinčík, Lilge

Komentár: Veľmi slabý zápas z oboch strán. Hostia prišli zápas len „prežiť“. My sme trpeli na presnú prihrávku, ale hlavne na pohyb. Víťazstvo teší, ale po hernej stránke sme sklamali divákov, ktorí nás prišli podporiť.

18.kolo 24.04.2016 o 16.00 hod.:

TJ PRIBYLINA – MŠK FOMAT MARTIN „B“ 2  : 2 (0:1)

Góly: Gregor 11m, Lanko

Zostava: Hažer – Rúrik, Lilge, Gregor, Lilge – Kováčik, Turčina – Palenčár, Paulovič, Lanko – Repáň

Komentár: Škoda stratených bodov. O výsledku zápasu sme mali rozhodnúť už v prvom polčase, keď sme zahodili najmenej päť gólových príležitosti. Žiaľ, v druhom polčase sme nemohli striedať. Ak by sme takú možnosť mali, myslím si, že víťazstvo by nám neuniklo.

19.kolo 01.05.2016 o 16.30 hod.:

MŠK FOMAT MARTIN „B“ – FC 34 L.MIKULÁŠ-PALÚDZKA 0 : 3 (0:3)

Zostava: Gonšor – Rúrik, Šupej, Gregor, Lanko – Turčina, Tomka – Palenčár, Paulovič, Mráz – Kollár

Striedali: Hažer, Hlinčík, Rohoň

Komentár: Súper nás v prvom polčase riadne vyškolil. Pri takých obrovských individuálnych chybách pri bránení však nemôžeme ani pomyslieť na lepší výsledok. V druhom polčase sme našu hru zlepšili, nedokázali sme sa však presadiť pred bránkou súpera.

20.kolo 08.05.2016 o 16.30 hod.:

TJ TATRAN CHLEBNICE – MŠK FOMAT MARTIN „B“ 1 : 2 (0:0)

Góly: Gábor, Hlinčík

Zostava: Gonšor – Rúrik, Šupej, Gregor, Lanko – Bukovčan, Mráz – Melich, Paulovič, Gríger – Gábor

Striedali: Kováčik, Hlinčík, Bobok

Komentár: Na ihrisko vedúceho družstva súťaže sme išli s úmyslom odčiniť minulo týždenný zlý výkon z domáceho ihriska. To sa nám aj podarilo a ako bonus si vezieme tri body od lídra súťaže.

21.kolo 15.05.2016 o 16.30 hod.:

MŠK FOMAT MARTIN „B“ – ŠK OLYMPIA BOBROV 5 : 1 (1:1)

Góly: Gregor 11m, Thomka, Palenčár, Rúrik, Hlinčík

Zostava: Hažer – Rúrik, Šupej, Gregor, Lanko – Bukovčan, Thomka – Melich, Kováčik, Palenčár – Repáň

Striedali: Lilge, Hlinčík

Komentár: Veľmi dobrý útočný zápas z oboch strán. Až zlepšený výkon v druhom polčase nám zabezpečil víťazstvo. To však bolo s ohľadom na herný prejav družstiev úplne zaslúžené.

22.kolo 21.05.2016 o 17.00 hod.:

FK NIŽNÁ – MŠK FOMAT MARTIN „B“ 1 : 2 (0:1)

Góly: Kollár, Bobok

Zostava: Hažer – Melich, Šupej, Gregor, Lanko – Turčina, Bukovčan – Palenčár, Gábor, Paulovič – Gábor

Striedali: Rúrik, Hlinčík, Bobok

Komentár: Zaslúžené víťazstvo po dobrom výkone. Domácich sme nepustili do hry, veľmi rýchlo sme im odoberali lopty a sami prechádzali do rýchlych protiútokov. Výkon družstva ma potešil, hlavne herný prejav bol veľmi solídny.

23.kolo 29.05.2016 o 17.00 hod.:

MŠK FOMAT MARTIN „B“ – OŠK BEŠEŇOVÁ 1 : 0 (0:0)

Gól: Paulovič

Zostava: Hažer – Lilge, Šupej, Gregor, Lanko – Turčina, Bukovčan – Palenčár, Paulovič, Melich – Gríger

Striedali: Rúrik, Hlinčík, Kováčik

Komentár: Upracované víťazstvo, potešil len zisk troch bodov.

24.kolo 04.06.2016 o 17.00 hod.:

ŠK AGRO BANÍK DÚBRAVA – MŠK FOMAT MARTIN „B“ 1 : 6 (0:4)

Góly: Paulovič 2, Lanko 2, Gregor, Gábor

Zostava: Hažer – Rúrik, Šupej, Gregor, Lanko – Turčina, Bukovčan – Palenčár, Kollár, Paulovič – Gábor

Striedali: Hlinčík

Komentár: Po kvalitnom prvom polčase zaslúžené víťazstvo. Musím chlapcov pochváliť, dominovali sme vo všetkých herných činnostiach.

25.kolo 12.06.2016 o 17.00 hod.:

MŠK FOMAT MARTIN „B“ – ORAVAN ORAVSKÁ JASENICA 4 : 0 (1:0)

Góly: Kračmer, Repáň, Paulovič, Rohoň

Zostava: Hažer – Rúrik, Šupej, Gregor, Lanko – Kračmer, Paulovič – Melich, Kollár, Hlinčík – Repáň

Striedali: Rohoň, Kováčik

26.kolo 19.06.2016 o 17.30 hod.:

FC TATRAN KLÁŠTOR POD ZNIEVOM – MŠK FOMAT MARTIN „B“ 1 : 3 (0:1)

Góly: Palenčár, Kračmer, Hlinčík

Zostava: Gonšor – Rúrik, Šupej, Gregor, Lanko – Kračmer, Bukovčan – Melich, Paulovič, Hlinčík – Palenčár (

Striedali: Lilge, Bobok )

Komentár: Nervózny zápas sme zvládli a zaslúžene zvíťazili. Až po tomto zápase je vidno, aká je škoda zbytočne stratených bodov. Určite sme mali na to, aby sme súťaž vyhrali.