FOMAT – ŠK Dynamo Diviaky 7 : 1 (3:1)
Góly: Janeček 2, Dolník, Ursíny, Pražma, Ondruš, Doležálek
Zostava: Zelienka – Lipinský, Homola, Rusnák – Frančák, Ondruš, Lukášik – Dolník
Striedali: Lilge, Noga, Bielik, Bartejs, Pražma, Ursíny, Doležálek – Janeček
Komentár: Jednoznačne naše herne najslabšie vystúpenie v súťaži. Strašne veľa sme kazili. Nepremieňali sme príležitosti a nedôrazne sme bránili. Chlapcov chválim za celú jesennú časť, no tento zápas nám aj keď sme vyhrali, vôbec nevyšiel.

TJ Tatran Klin – FOMAT 1 : 7 (0:3)
Góly: Dolník 3, Ursíny 2, Pražma, Gábor
Zostava: Lilge – Noga, Bielik, Čulok – Pražma, Ursíny, Doležálek – Dolník
Striedali: Zelienka, Lipinský, Rusnák,Bartejs, Janeček, Gábor
Komentár: Domácich sme k ničomu nepustili a zaslúžene sme vyhrali. Opäť sme nepremenili množstvo príležitosti.

FOMAT – FC TJ O. Podzámok 23 : 0 (8:0)
Góly: Gábor 6, Janeček 3, Dolník 3, Frančák 3, Botka 2, Lukášik 2, Homola 2, Pražma, Lipinský
Zostava: Zelienka – Bartejs, Homola, Doležálek – Lukášik, Ondruš, Janeček – Botka
Striedali: Lilge, Bielik, Lipinský, Rusnák, Frančák, Dolník, Pražma, Gábor, Noga
Komentár: V zápase chlapci splnili všetko, čo sme si pred zápasom povedali. Hrali sme aktívne, súpera sme k ničomu nepustili a snažili sme sa o efektívne zakončenie. Chlapcom gratulujem.

ŠK Závažná Poruba – FOMAT 1 : 19 (0:8)
Góly: Botka 4, Lukášik 4, Frančák 4, Dolník 2, Ursíny 2, Homola, Bartejs, vlastný
Zostava: Zelienka – Rusnák, Homola, Bielik – Bartejs, Ursíny, Janeček – Botka
Striedali: Lilge, Noga, Lipinský, Doležálek – Lukášik, Ondruš, Frančák – Dolník
Komentár: Opäť priemerný zápas. Chlapci bez väčšej námahy dokázali vyhrať. Musíme naďalej na sebe pracovať a dôsledne sa pripraviť na stredajší prípravný zápas proti Ružomberku.

FOMAT – OŠK Lisková 18 : 0 (10:0)
Góly: Janeček 6, Gábor 5, Homola 4, Bartejs, Noga, Doležálek
Zostava: Zelienka – Noga, Bielik, Rusnák – Janeček, Homola, Doležálek – Gábor
Striedali: Čulok, Bartejs
Komentár: Chlapci predviedli kompaktný výkon a zaslúžene vyhrali. Myslím si však, že v takomto zápase musíme držať vysoké tempo po celý čas a nie len v niektorých pasážach. Máme na to všetky predpoklady. Škoda, mohlo sa to skončiť väčším rozdielom.

TJ Roháče Zuberec – FOMAT 1 : 9 (0:4)
Góly: Dolník 4, Ursíny 2, Pražma, Frančák, Janeček
Zostava: Zelienka – Homola, Bielik, Noga – Janeček, Ursíny, Ondruš – Dolník
Striedali: Frančák, Lukášik, Pražma, Lilge, Botka, Lipinský, Doležálek, Rusnák
Komentár: V zápase sme dominovali. Domácich sme do ničoho nepustili. Brankár Lilge dokonca zneškodnil penaltu. Predviedli sme množstvo pekných akcii. Dokázali sme streliť deväť gólov. Chlapcom gratulujem, ale stále treba tvrdo pracovať na tréningu.

FOMAT – TJ Oravan Rabča 15 : 0 (8:0)
Góly: Dolník 5, Ursíny 3, Lipinský 2, Doležálek 2, Lukášik, Botka, Ondruš
Zostava: Lilge – Bartejs, Lipinský, Rusnák – Pražma, Ursíny, Ondruš – Botka
Striedali: Dolník, Doležálek, Čulok, Lukášik
Komentár: V zápase sme splnili všetko, na čom sme sa dohodli. Rozťahovali sme hru, držali loptu, pričom sme ju ihneď po strate dokázali získať. Súpera sme k ničomu nepustili a zaslúžene sme vyhrali. Chlapcom gratulujem k víťazstvu.

FC Attack Vrútky – FOMAT 3 : 8 (1:4)
Góly: Ursíny 4, Dolník 2, Pražma, Frančák
Zostava: Zelienka – Bartejs, Homola, Bielik – Pražma, Ursíny, Ondruš – Botka
Striedali: Frančák, Dolník
Komentár: U11 sa predstavila v dobrom svetle a už od začiatku zápasu sa nás snažila zatlačiť pred našu bránu. Nám trvalo trošku dlhšie, kým sme sa dostali do zápasu. Paradoxne v čase, keď sa hra vyrovnala sme urobili veľkú chybu v obrane a súper to využil. Chlapci však na gól súpera dokázali odpovedať gólom Frančáka. Do polčasu sa ešte čistým hattrickom po pekných akciách celého družstva prezentoval Ursíny. V druhom polčase sme po ďalšej hrúbke v obrane opäť postavili súpera na nohy. Chlapci však nepoľavili a Dolník skóroval dvakrát, pričom mohol dať aj on čistý hattrick. Gólovo sa ešte presadili Pražma a ďalší gól pridal aj Ursíny. V závere sme inkasovali ešte raz z priameho kopu. Bol to výborný zápas, kde chlapci oboch družstiev ukázali svoju kvalitu.

TJ Tatran Zakamenné – FOMAT 1 : 5 (1:3)
Góly: Pražma 2, Čepan, Gábor, Ursíny
Zostava: Zelienka – Lilge, Homola, Bielik – Pražma, Ursíny, Doležálek – Čepan
Striedali: Bartejs, Lipinský, Rusnák, Frančák, Dolník, Janeček, Gábor
Komentár: Počas celého zápasu sme kontrolovali hru. Náš najväčší nepriateľ bolo ihrisko. Nedokázali sme úspešne dokončiť naše akcie. Za zmienku stoji aj výborný výkon domácej brankárky. V týchto zápasoch sa musíme sústrediť na rýchlejšiu prácu s loptou a presnejšie kombinácie.

FOMAT – TJ Sokol Liesek 18 : 0 (9:0)
Góly: Frančák 3, Ursíny 3, Pražma 3, Botka 3, Ondruš, Čepan, Homola, Janeček, Čulok, Dolník 11m
Zostava: Zelienka – Bartejs, Homola, Rusnák – Frančák, Ondruš, Čulok – Dolník
Striedali: Bielik, Lipinský, Noga, Pražma, Ursíny, Janeček, Botka, Čepan
Komentár: Zápas splnil očakávania. My sme splnili náš cieľ a súpera sme k ničomu nepustili. Skóre mohlo byť aj vyššie.

FK Slovan Trstená – FOMAT 3 : 5 (1:1)
Góly: Frančák 2, Botka 2, Ursíny
Zostava: Lilge – Bartejs, Homola, Pražma – Ondruš, Ursíny, Pražma – Botka
Striedali: Noga, Rusnák, Zelienka, Bielik, Janeček, Lipinský
Komentár: Dosiaľ náš najťažší zápas v súťaži. Hrali sme proti fyzicky vyspelému súperovi, ktorý nám nič nedal zadarmo. V prvom polčase sme prehrávali, no dokázali sme vyrovnať. Brankár Lilge dokonca zneškodnil penaltu. Do druhého polčasu sme vstúpili výborne, keď skóroval Ursíny. Vždy sa však domáci dokázali vrátiť do zápasu. Aj po góle Frančáka ešte domáci dorovnali, no na ďalšie góly Frančáka a Botku už nedokázali odpovedať. Zaslúžene sme vyhrali. Chlapcov za predvedenú hru, ale aj výdrž a bojovnosť chválim.

MFK Tatran L. Mikuláš – FOMAT 3 : 3 (3:1)
Góly: Pražma, Ursíny, Ondruš
Zostava: Zelienka – Frančák, Homola, Doležálek – Pražma, Ondruš, Janeček – Ursíny
Striedali: Čulok, Noga, Rusnák, Lilge, Čepan, Bielik
Komentár: Zápas sme začali výborne. Už v 25.sekunde sme viedli 1:0 ! Potom sme však v obrannej fáze našou nedôslednosťou a nedostatkom dôrazu pomohli domácim k trom gólom. Nebyť tohto výpadku, tak sa zápas skončí úplne inak. Po polčase sme sa okamžite vrátili do zápasu. Opäť sme dali gól v prvej minúte. Ovládli sme hru a hneď nato sme aj vyrovnali. Škoda, že sme nedokázali strhnúť víťazstvo na našu stranu. Za predvedenú hru v druhom polčase sme si to zaslúžili.

FOMAT – ŠKM Liptovský Hrádok 7 : 1 (3:1)
Góly: Pražma 4, Dolník 2, Frančák
Zostava: Lilge – Homola, Pražma, Doležálek – Frančák, Ondruš, Janeček – Dolník
Striedali: Čulok, Noga, Rusnák, Zelienka, Bartejs
Komentár: V prvom polčase sme boli jednoznačne lepším družstvom. Pekne sme kombinovali a boli sme rýchlejší vo všetkých činnostiach. Gól súpera padol po našom nedorozumení v obrane. Do druhého polčasu sme vstúpili nekoncentrovane, čo súper nevyužil, ale mrzí ma, že nám dlho trvalo, než sme opäť ovládli hru. Potom to už bola len hra na jednu bránku, pričom sme nepremenili ešte mnoho príležitosti. Chlapcov za vstup do súťaže chválim, ale myslím, že máme na viac. Musíme ovládnuť hru na celý zápas.