FOMAT – ŠK Vix Žilina 1 : 1 (0:1)
Gól: Čechová
Zostava: Dědeková – Sakalová, Čechová, Šavlová, Lilgová – Beratšová, Žilková – Barúniková, Kucháriková, Kacvinská – Matiašková
Striedali: Laubertová, Bíziková
Komentár: V prvom polčase sme boli jednoznačne lepším družstvom. Bohužiaľ nepremenili sme ani jednu príležitosť. Prišiel trest v podobe zlepeného gólu po rohovom kope Žiliny. Baby však aj v druhom polčase príkladne makali a to im prinieslo aj zaslúžené vyrovnanie, Po rohovom kope sa presadila Čechová. Viac gólov už nepadlo a tak vo veľmi kvalitnom zápase sa zrodila remíza. Pred zápasom by sme určite tento výsledok brali, no vzhľadom na priebeh zápasu si myslím, že sme mali vyhrať.

ŽP Šport Podbrezová – FOMAT 1 : 6 (0:4)
Góly: Čechová 3, Turčiaková, Matiašková, Horníková
Zostava: Ďubašáková – Sakalová, Žilková, Bizíková, Lilgová – Kacvinská, Čechová, Kucháriková, Šavlová – Horníková, Turčiaková
Striedali: Barúniková, Beratšová, Matiašková
Komentár: Po úvodnom spoznávaní sa družstiev sme naplno prebrali iniciatívu a ovládli hru. Zahodili sme však množstvo príležitosti. Baby sa snažili, držali sme šírku ihriska a rozumne sme kombinovali. Dievčatám za predvedený výkon patrí pochvala.

FOMAT – ŠK Štiavnik 0 : 5 (0:2)
Zostava: Ďubašáková – Sakalová, Žilková, Bizíková, Lilgová – Barúniková, Beratšová, Kucháriková, Kacvinská – Horníková, Čechová
Striedali: Dědeková, Mrníková
Komentár: V tomto zápase sme výkonnostne vybuchli…

Girl´s Football Club Topoľčany – FOMAT 0 : 4 (0:1)
Góly: Buksová 2, Baruníková 2
Zostava: Dědeková – Sakalová, Žilková, Bíziková, Šavlová – Baruníková, Berátšová, Buksová, Turčiaková – Horníková, Mrníková
Striedali: Matiašková
Komentár: Domácich bolo presne jedenásť a to ešte v prvej päť minútovke odstúpila jedná hráčka. Tak sme stiahli jednu hráčku aj my a hralo sa 10 na 10. Hru sme celý čas mali pod kontrolou. Prvý gól strelila po peknej akcii Baruníková. Potom po našej ruke v šestnástke zahrávali domáci penaltu, no Dědeková nás podržala. V druhom polčase sme už boli na ihrisku iba my a dva góly pridala Buksová, pričom jeden dosiahla z penalty a ešte jeden gól strelila Baruníková. Škoda, že sme nepremenili viacero príležitosti.

FOMAT – FK Pohronie /odhlásilo sa zo súťaže/

MFK Nová Baňa – FOMAT 2 : 4 (2:2)
Góly: Čechová 2, Žilková, Turčiaková
Zostava: Dědeková – Sakalová, Žilková, Bíziková, Ďubašáková – Baruníková, Beratšová, Kucháriková, Turčiaková – Čechová, Horníková
Striedali: Šavlová, Mrníková
Komentár: Do zápasu sme vstúpili aktívnejšie. Po peknej akcii Žilkovej s Beratšovou otvorila stav stretnutia Čechová. Potom sme ale nepochopiteľne prestali hrať a domáci dokázali vyrovnať. Po našom rohovom kope sme však opäť vyhrávali. Presadila sa Žilková. Domáci však dokázali odpovedať a po našom nedôraznom bránení bolo 2:2. Aj napriek tomu sme mali vyhrávať, no nedokázali sme premeniť naše príležitosti. V druhom polčase sme nenechali nič na náhodu a kontrolovali sme hru. Po prihrávke od Bízikovej a samostatnom nájazde strelila svoj druhý gól Čechová. V závere zakončila gólom svoje sólo aj Turčiaková a tak sme zaslúžene vyhrali. Babám ďakujem za predvedený výkon a gratulujem k prvej výhre v novom ročníku súťaže.