U10 Okresná liga prípraviek sezóna 2016/2017 jesenná časť…

TJ IDOP Lipovec – FOMAT 3:1 (2:0)
Gól: Lepot
Zostava: Barica, Siráň, Lepot, Staník, Kérek, Skladaný, Berník Adam, Berník Samuel, Rapan, Krovina, Kapusta
Komentár: Do zápasu sme nastúpili veľmi nekoncentrovaní, čo sa nám bohužiaľ nestalo prvýkrát. Navyše sme robili aj veľké chyby v obrane a súper sa dostal rýchlo do vedenia 2:0. V ďalšom priebehu prvého polčasu chlapci pridali, mali sme aj šance, žiaľ nedokázali sme streliť gól. Na začiatku druhého polčasu sa opakovala nekoncentrovanosť zo začiatku a rýchlo sme prehrávali 3:0. Po tomto góle sme mali až do konca zápasu veľkú prevahu, ale podarilo sa nám už len znížiť.

FO Tatran Sučany – FOMAT 0 : 5 (0:0)
Góly: Roštek 2, Skladaný, Barica, Kapusta
Zostava: Barica, Krovina, Lepot, Skladaný, Staník, Roštek, Kapusta, Berník Samuel, Bíro
Komentár: V Sučanoch sme vďaka chorobám a zraneniam hrali v značne oslabenej zostave. Aj napriek tomu sme počas celého zápasu herne aj strelecky dominovali, no hlavne v prvom polčase sme boli málo efektívny.

FOMAT – TJ Družstevník Dražkovce 4 : 2 (0:1)
Góly: Skladaný 2, Roštek, Barica
Zostava: Barica, Siráň, Skladaný, Berník Adam, Staník, Kapusta, Lepot, Krovina, Berník Samuel, Roštek, Bíro
Komentár: V nedeľu sme sa stretli so súperom, ktorý doposiaľ vyhral všetkých päť zápasov. Počas celého zápasu sme mali územnú prevahu a aj viac šanci. Súper však ťažil z rýchlych protiútokov, vďaka čomu sa dostal dvakrát do vedenia. Chlapci však bojovali až do konca a nakoniec sme v dobrom zápase strhli zaslúžené víťazstvo na svoju stranu.