FC ATTACK VRÚTKY – MŠK FOMAT MARTIN B 0 : 3 (0 : 1)

FC ATTACK VRÚTKY       –   MŠK FOMAT MARTIN  B             0 : 3  (0 : 1)

góly : Feriančík 3

zostava -Hažér – Šupej ,Gregor,Dianovský , Lilge / 85.Buocik / – Kovačik,Bobok –

Rúrik,Kollár / 46.Cíger / ,Frkáň- Feriančík/ 88.Gríger M./

Komentár trénera Rumana: V 1.polčase to bolo z našej strany trochu nervózne, viazla nám plynulosť hry a prechod do útočnej fázy. Nervozita z hráčov nespadla ani po skórovali Feriančíka , ktorý si v 33.min otvoril  svoj strelecký účet v jarnej časti. Veľkú gólovú príležitosť mal v 39.min Kollár , ktorý po centri Rúrika nastrelil brvno domácej brány. V 2.polčase sme kontrolovali vývoj hry a domácich sme pustili  len raz do vyloženej šance. My sme mali najväčšie príležitosti  v 54.min strela Kovačika a ani gólová  hlavička Cígera po rohu  sa neskončili gólom. Potom však prišli chvíle Feriančíka, ktorý zvýšil na 2:0 po peknej krídelnej akcii a presnej prihrávke Boboka a hetrick zakončil umiestnenou strelou k tyči po rýchlom rozohratí štand.situácie Kováčika. Bol to typický zápas po zimnej prestávke , ktorému chýbalo väčšie tempo hry.