NOVINKY, PROGRAM TÝŽDŇA, Prípravka ( U9 ), Prípravka ( U8 ), Prípravka ( U7 )

ECCO-CUP 2018

ECCO-CUP 2018 halové turnaje pre ročníky U7, U8 a U9.

Hala ZŠ Auréla Stodolu, MT-Záturčie.

 

 

– – – – – –

        Už túto sobotu, 3. februára 2018, pod vedením trénera Šupeja vytvoria naši najmenší „fomaťáci“ dve družstvá, a zmerajú si sily s rovesníkmi z Ružomberka (MFK Ružomberok), Vrútok (FC Attack Vrútky), Námestova (MŠK Námestovo) a Žiliny (FC Juventus Žilina). Veríme, že si medzi súpermi nájdu nových kamarátov. Veď je dosť pravdepodobné, že sa v budúcnosti budú stretávať častejšie.

Držíme chlapcom a trénerom palce.

 

 

– – – – – –

Následujúci týždeň, v nedeľu 11. februára 2018, sa uskutoční turnaj pre vekovú kategóriu U8. Tréner Dušan Stančík pripraví svojich zverencov proti hráčom z Podlavíc (Jupie FŠMH Podlavice), Ružomberka (MFK Ružomberok), Žiliny (FC Juventus Žilina), D.Kubína (MFK Dolný Kubín) a Trnavy (FC Spartak Trnava).

Iste sa našim chlapcom neroztrasú nohy pred menami zvučných klubov. Ale práve naopak ukážu, že aj v Martine sa učíme hrať pekný a technický futbal.

 

 

– – – – – –

A na záver. Sobota 17. februára. Tréner Palider Milan a jeho deväťročný zverenci nabehnú na palubovku v Záturčí. Tréner poskladá dve družstvá ktoré postupne nastúpia proti družstvám súperov MŠK Námestovo, FKP Dúbravka,  FC Juventus Žilina a FK Dubnica nad Váhom.

Za búrlivého povzbudzovania rodičov, fanúšikov FOMATu, naše nádeje z kategórie U9 odovzdajú na ihrisku úplne všetko, ako vravieva tréner Palider  „bude horieť palubovka pod nohami“.

Zdielať