S Častkovcami remíza 1:1

(2. kolo III. ligy západ)

MŠK Fomat Martin – OK Častkovce 1:1 (1:0)

Góly: 45. Rakyta – 49. Herve Hiba  ŽK: 59. Janeček, 66. Ceniga, 78. T. Ďungel, 90. Krištof – 61.Krajči, 71. Valo, 81. Wijnands, 87. Janík Rozhodovali: Varga – Kolesnáč, Ukropová Diváci: 250.

Zostava MŠK Fomat Martin: Ďuríček – Janeček (69. Siva), Lukášik (79. Cíger), Ondruš, Mlynár, Ceniga, Rakyta (69. Ilovský), Holáň (79. Trubačík), Kollár, T. Ďungel, P. Ďungel (59. Satina)
Tréner: M. Hanek, B. Rzeszoto.

Zostava Častkovce: Lapoš – Mizerák (53. Ambrož), Krajči, Sola, Valo, Halás, Wijnands, Majkút, Danko, Žákech (69. Mihál), Hiba (80. Janík)
Tréner: Kopačka, Ďuriš

V kvalitnom stretnutí sa ako prvý dostal do šance po rohu Tibor Ďungel, no jeho volej skončil len na bočnej sieti. Následne sa k slovu dostali aj hostia, bomba Herve Hibu skončila na brve Ďuríčkovej bránky. V závere polčasu rozradostnil domáce publikum po úniku Rakyta a viedli sme 1:0. Úvod druhého polčasu patril hosťom, agilný Herve Hiba najprv mieril vedľa no v 49 minúte už jeho hlavička skončila v sieti. Následne sa šance striedali na oboch stranách, naše boli najmä po štandardkách, no hlavičku Tibora Ďungela odvrátila obrana hostí z bránkovej čiary a Jožko Kollár z päťky netrafil hlavou dobre loptu. Hoci sme mali viac z hry, remíza je zaslúžená. Najbližšie sa “Hanekovci” predstavia o týždeň v sobotu v Malackách