FOMAT 19 – LOK.TRNAVA 19 6-1 (2-0)

Góly: Dolník 3, Tichý 2, Lipinský
Zostava: Lilge, Janeček, Lipinský, Trubačík, Halama, Ondruš, Lesev, Todorovič, Tichý, Smik, Dolník
(Rybár, Mencel, Hanek, Krška, Čeman)

Hodnotenie trénera (Hanek Michal): Začiatok zápasu nám vyšiel, dokázali sme sa pomerne rýchlo dostať do vedenia a navyše streliť aj druhý gól. To nám však uškodilo, uspokojili sme sa , čo bolo vidieť na pohybe a ponukovej činnosti. Začali sme si myslieť, že zápas ľahko zvládneme, ale opak bol pravdou a do konca polčasu sme trpeli, kvôli našej neochote behať viac a byť stále aktívni. K tomu sa postupne pridávali aj zložité rozhodnutia a súper začal byť nebezpečnejší. Trnavčania nás aktívnym pressingom takmer nepustili zo svojej polovice. Cez polčas sme si v šatni museli hlasnejšie povedať, že takto pokračovať nemôžeme, stále máme cieľ vybojovať 2.miesto! V druhom polčase chalani pristúpili k svojim úlohám zodpovednejšie, zrýchlili a hlavne spresnili sme hru, boli pohyblivejší a zaslúžene strelili ďalšie pekné góly a výsledok zodpovedá dianiu na ihrisku v druhom polčase.

MŠK FOMAT MARTIN – U15

MŠK Žilina – MŠK FOMAT MARTIN – 0 : 1 (0:1)

Góly: Barčiak
Zostava: Groma, Sýkora, Šimko, Švichký, Smolka, Sopkuliak, Greňo, Barčiak, Janík, Delton, Bakhsh. ( Okuliar, Lipnický, Bella, Kalnický,)

Hodnotenie trénera (Furo Vladimír): V náročnom prostredí sme boli lepším a futbalovejším tímom. Prístup chlapcov bol v poriadku, chce to však ešte viac dôrazu, sebavedomia a vzájomnej podpory. Domáci nám robili problémy dôrazom v medzihre, ale aj tak sme si vypracovali pekne gólové príležitosti, ktoré sme mohli zakončiť gólom. Celkovo sme si za výkon a priebeh stretnutia zaslúžili zvíťaziť.

MŠK FOMAT MARTIN – U13

FOMAT MARTIN – DUKLA BB 3 : 4 (2 : 2)

Góly: Kraľ, Albrecht, Dolník
Zostava: Černák, Rumpel – Konečný, Mazurak, Pavlovič, Krutek, Mišuta, Dolník, Durmek, Kraľ, Kutnik, Červeň, Macko, Pobeha, Vaško, Albrecht, Baka, Mulinka

Hodnotenie trénera (Zboja Filip): Ešte sa ani nezačalo poriadne hrať a v druhej minúte už bolo 1:1, to poznačilo celý zápas. Hralo sa v dobrom tempe z jednej strany na druhú, no bolo aj veľa nepresností, chýbal nám väčší pokoj pri zakladaní útoku a celý prechod cez stred ihriska sme chceli veľmi urýchliť. V závere sme mali aj smolu kedy sme mohli ísť do vedenia, no nastrelili sme brvno a naopak v poslednej minúte súper využil ponúknutý pokutový kop, ktorý zápas rozhodol.

MŠK FOMAT MARTIN U12

MŠK Fomat Martin 8:9 – MFK Dukla Banská Bystrica – (5:2)

Góly: Matušek, Greňo 2, Pavlanin, Tuna 4

Zostava: Baniari – Kamenský, Mác, Budiský, Kremeň, Filc, Matušek, Viselka, Jendrušák

Buocik – Štubňa, Tuna, Kucka, Záborský, Pavlanin, Greňo, Jahn, Luchkai

Hodnotenie trénera (René Lukáč): V zápase sme väčšinu času boli lepšie družstvo, ktoré malo obrovské množstvo šanci, no nedokázali sme ich premeniť na gól. Súper využil skoro každú svoju príležitosť na strelenie gólu, k čomu sme mu pomohli aj my našími individuálnymi chybami. V ďalšom zápase sme neudržali koncentráciu v druhom polčase na plnenie úloh hlavne pri bránení a odoberaní lopty po jej strate. Na družstve je vidieť únava na konci už tak dlhéj sezóny. Na družstve je vidieť únava na konci už tak dlhej sezóny.