MŠK FOMAT MARTIN – MŠK Košice  1 : 3 (0:2)

Góly: Kalnický
Zostava: Groma, Sýkora, Šimko, Lipnický, Smolka, Sopkuliak, Greňo, Barčiak, Janík, Delton, Bakhsh.
( Okuliar, Paluga, Bella, Kalnický Švichký, Móric, Lacko, Korotvička)

Hodnotenie trénera (Furo Vladimír): V úvode zápasu sme sa nevedeli dostať do tempa, boli sme málo odvážny z toho pramenili chyby. Po inkasovanom prvom góle si dovolím tvrdiť že sme mali hernú prevahu aj keď súper má nespornú hernú kvalitu. Druhý polčas sme hrali dobre, zápas sme mali pod kontrolou. Dnešný zápas mrzí, keďže viem, že sme ho mohli aj výsledkovo zvládnuť. Bohužiaľ, prehry patria k životu, musíme ju prijať a akceptovať. Chalani ukázali snahu a chcem ich určite pochváliť.

MŠK FOMAT MARTIN – U13

POHRONIE – FOMAT MARTIN 4 : 4 (2 : 3)

Góly: Mišuta 2, Kraľ, Baranček
Zostava: Černák- Konečný, Mazurak, Pavlovič, Krutek, Mišuta, Dolník, Durmek, Kraľ, Kutnik, Macko, Pobeha, Rapan, Albrecht, Baka, Mulinka, Baranček
Hodnotenie trénera (Zboja Filip): Začali sme dobre, súpera sme dostali pod tlak od úvodu, vytvorili sme si dostatok šancí viedli 1:3 ale miesto toho aby sme skore navyšovali sme sa uspokojili, súpera podcenili a to sa vypomstilo. Robili sme veľké chyby v defenzíve, boli sme nedôrazný v osobných súbojoch, málo sme sa pohybovali a postupne sa chlapci vlastne sami dostali pod psychický tlak. V závere sme si ešte vytvorili niekoľko príležitosti ale už sa nám nepodarilo zvíťaziť. Bol to posledný zápas sezóny ale verím že sme sa ponaučili a niečo podobné sa v budúcnosti nebude opakovať.

MŠK FOMAT MARTIN U12

Žiar nad Hronom – MŠK Fomat Martin 10:8 (3:5)

Góly: Pavlanin 2, Greňo, Matušek, Budiský, Bránik N., Mác, Jahn
Zostava: Baniari – Záborský, Mác, Greňo, Bránik T., Pavlanin, Bránik N., Jendrušák, Kucka, Jahn
Buocik – Kamenský, Tuna, Matušek, Luchkai, Budiský, Viselka, Štafurík, Onufer, Kohút

Hodnotenie trénera (Palider Samuel): Náš posledný zápas v sezóne a zároveň posledný na šírku ihriska sme chceli zakončiť víťazne. Chceli sme sa prezentovať útočným a kombinačným futbalom čo sa nám s časti darilo len prvý polčas. V druhom polčase sme pôsobili na ihrisku trochu dezorientovane čo náš súper dokázal využiť. Napriek nepriaznivému výsledku (o ktorý v konečnom dôsledku nejde) by som chcel chlapcom poďakovať za uplynulú sezónu, v ktorej sme verím urobili niekoľko krokov vpred.